czwartek, 25 sierpnia 2011

tales and dreams - zapowiedźZmora spóźnionych zapowiedzi dopadła mnie po raz kolejny. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się ją przechytrzyć.

W czasach, kiedy Internet dopiero raczkował w świadomości przeciętnego zjadacza chleba z kraju nad Wisłą pewien chłopiec pojawiał się w pokojach czatowych. Nie były to zbyt wyszukane miejsca zważywszy na treści, czy też ludzi. Pojawiał się tam, żeby odbywać te same rozmowy z kolejnymi osobami. Dlaczego? Trudno stwierdzić. Pewne jest to, że w ten sposób odnajdywał nadzieję. Podpisywał się jako Marzyciel, a na często padające pytanie: 'O czym marzysz?' zawsze udzielał tej samej odpowiedzi: 'o szczęściu w życiu'.

Od października w Świecie Pomiędzy rusza nowy kącik tematyczny. Jego nazwa robocza to 'grupa wsparcia'. Założenia tego audycyjnego atraktanta są niezwykle proste. W każdym wydaniu takiego kącika (docelowo raz w miesiącu) będzie pojawiać się gość. Gość nie będzie przepytywany. Będzie miał zgoła inne zadanie. Każda z zaproszonych osób będzie współtwórcą konkretnego wydania i'm stuck between.

W najbliższy piątek odbędzie się pilotowe wydanie tego kącika, a obok mnie zasiądzie Edur - głos NAO. Porozmawiamy sobie o marzeniach!

Zaczynamy o 21 w Radiu Aktywnym.