niedziela, 4 grudnia 2011

Carisma, [wreath] i Afterwork w Czarnej Perle


Już w najbliższą sobotę (10.12.11) na muzycznym pokładzie Czarnej Perły pojawią się trzy obiecujące, warszawskie zespoły: Carisma, [wreath] i Afterwork. A ja już teraz zapraszam do zapoznania się z ich twórczością!

Carisma to zespół poruszający się na granicy rocka i metalu. Oprócz ciekawych kompozycji mają do zaproponowania nietypowe stylowe połączenia, scalone wspólną miłością do muzyki i przyjaźnią, którą darzą się członkowie formacji. Wizytówką stylu Carismy jest z pozoru łagodna wokalistka, której głosu nie sposób zapomnieć. Wszystkie wymienione elementy podlane są sosem z niezwykle pozytywnej energii.

[wreath] to hardrockowo progrockowy zespół, który powstał jako jednoosobowy projekt Tomka Kaleczyca (wokal, gitara). Od 2008 roku projekt funkcjonuje jako regularny zespół, w skład którego oprócz Tomka wchodzą: Piotrek (gitara), Szymon (bas) i Michał (perkusja). W lipcu 2011 roku ukazała się ich pierwsza wspólna epka zatytułowana Serpent Moves (do posłuchania i ściągnięcia na stronie bandcamp), która przez muzyków została określona jako zupełnie nowy początek.

AfterWork powstał w 2002 jako dwuosobowy projekt wspomagany automatem perkusyjnym i nagraną ścieżką basu. Ten stan rzeczy zmienił się 2 lata później i od tego czasu formacja działa w pełnym składzie.  Mimo personalnych zawirowań zespół zmierza w ściśle określonym kierunku łącząc rockowe zeppelinowsko – deep purple’owe granie z metalowymi akcentami.

kiedy: 10.12.11
gdzie: Warszawa, klub Czarna Perła (Kolejowa 8/10)
start: 20.00
cena: 10 pln