poniedziałek, 15 sierpnia 2011

the whispers of sadness.


The whispers of sadness to nowa idea, która dopiero-co zawitała do Świata Pomiędzy i wygląda na to, że już zaczęła sobie mościć wygodne legowisko. Jej celem jest stworzenie unikatowego notowania utworów, które chwytają za serce i wyciskają łzy nawet u największych twardzieli, przesycone są nostalgią, rozpaczą i beznadzieją - w skrócie szepty smutku.

Akcja zostanie podzielona na trzy etapy:
- Etap I trwający od 15.08 do 28.08 polega na nadsyłaniu swoich zgłoszeń do notowania. Ilość zgłaszanych utworów nie jest limitowana.
- Etap II trwający od 29.08 do 11.09 polega na głosowaniu na swoich faworytów. Każdy z zainteresowanych będzie miał za zadanie stworzyć swoją mini listę utworów składającą się maksymalnie z dziesięciu pozycji. Miejsce pierwsze otrzyma dziesięć punktów, ostatnie - jeden.
- Etap III to dwie ostatnie wrześniowe audycje, w trakcie których notowanie zostanie odegrane na żywo i opatrzone stosownymi komentarzami.

Kwestia budzące wątpliwości:
- Docelowa liczba utworów? Trzydzieści, ale konkretną ilość trudno przewidzieć ze względu na różną długość utworów.
- Wersje radiowe, czy pełne? Tylko i wyłącznie wersje pełne.
- Czy lista słuchaczy musi liczyć dziesięć pozycji? Nie. To jest liczba maksymalna. Na dobrą sprawę można ograniczyć się do przekazania dziesięciu punktów ulubionemu utworowi.
- W jaki sposób nadsyłać zgłoszenia/Jak głosować? Najwygodniej używając maila (kamil.drozdz@radioaktywne.pl) wpisując w temacie nazwę the whispers of sadness.

Chociaż wszystkie inne miejsca, w których jesteście w stanie do mnie dotrzeć też są mile widziane. Jestem zmuszony do liczenia na waszą uczciwość i wierzę, że mnie nie zawiedziecie, w końcu to zabawa, a nie rywalizacja.