czwartek, 22 marca 2012

with tired eyes... - zapowiedź


W pokoju pewnego małego chłopca panował półmrok. Na biurku stał kubek z ciepłą, parującą herbatą, a on sam, w całej swojej pewnomałochłopięcości oddawał się uczuciu zmęczenia. Po pracowitym dniu bolała go nie tylko każda unerwiona komórka ciała, ale był wyczerpany również psychicznie. Z uśmiechem na twarzy utwierdzał się w przekonaniu, że tylko w takim stanie czuje się w pełni szczęśliwy. 

Wśród uczuć kojarzących się ze Światem Pomiędzy na czele pojawiają się smutek, melancholia i samotność. Jednak ostatnio odnoszę wrażenie, że nad wyraz często mam okazję mówić o zmęczeniu. Nie tyczy się to tylko natłoku zajęć, czy obowiązków, ale ogółu wrażeń, które zwykły mnie bombardować. Efektem tego jest zmęczenie. Na szczęście, podobnie jak pewien mały chłopiec, w tych krótkich momentach wytchnienia czuję, że jest dobrze.

Zapraszam was na kolejną podróż do Świata Pomiędzy, którą rozpoczniemy standardowo, czyli o 21 w Radiu Aktywnym. W razie trudności w odbiorze audycji upewnijcie się, że posiadacie najnowszy plik z playlistą umożliwiającą słuchanie RA. Z tego miejsca chciałem też przypomnieć, że w dalszym ciągu staramy się, żeby jakość transmisji była zadowalająca. Niestety różnie z tym bywa, dlatego urodzinową audycję zdecydowałem się przełożyć na przyszły tydzień.