czwartek, 29 listopada 2012

POST vs. PROG


W grudniu Radio Aktywne obchodzi swoje ósme urodziny. W związku z tym na słuchaczy tej studenckiej rozgłośni czeka moc atrakcji. Wśród nich czai się antenowy twór zwany A24H. Jest to szeroko zakrojone przedsięwzięcie polegające na nieustannym, ponad dwudziestoczterogodzinnym nadawaniu treści: wywiadów z artystami, ludźmi kultury, twarzami znanymi z ekranów telewizorów i głosami znanymi z fal radiowych, krótkich koncertów akustycznych, masy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz ciekawych crossoverów audycji z naszej typowej ramówki.

Jednym ze wspomnianych przepływów inspiracji i charakterów będzie tzw. bitwa pomiędzy post-rockiem i rockiem progresywnym. W roli prezenterów poszczególnych muzycznych nurtów wystąpię razem Paweł Bogdanem znanym z audycji Za PROGiem.

Oprócz solidnej dawki wyśmienitej muzyki przewidziano czas na konkursy. W trakcie trwania tej niezwykłej audycji będziecie mogli wzbogacić się w następujące krążki:

* Legend - Cardinal Point (UK)
* The D Project - Big Face (USA)
* Hunted By The Waves - The Anchor (PL)
* Toundra - Toundra III (E)

Słuchajcie nas przez cały dzień, ale nie zapomnijcie włączyć Radia Aktywnego o 20 i zaprosić znajomych do wspólnego uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu!