poniedziałek, 1 kwietnia 2013

3. urodziny...


W połowie marca I'm Stuck Between obchodziło swoje trzecie urodziny na antenie Radia Aktywnego. W trakcie działalności w tej organizacji udało mi się stworzyć masę autorskich materiałów (audycji, wywiadów, recenzji, relacji), wziąć udział w kilku naprawdę ciekawych akcjach, a także poznać niezliczoną ilość ludzi. Trudno ocenić, jak duży wpływ na mnie miało to wszystko, ale z pewnością był to wpływ, który trudno jest pominąć. 

Mówi się, że marzenia trzeba realizować, wyznaczać sobie cele i po nie sięgać. Przy okazji warto mieć w nosie (lub w innych miejscach) przeciwności, które spotyka się na drodze. Kiedy myślę o tym wszystkim, to dochodzę do wniosku, że nie udało mi się jeszcze osiągnąć wszystkiego, co chciałem, a w międzyczasie pojawiły się kolejne granice do złamania. Nie ma na co czekać, bo mimo ogromu satysfakcji, który płynie z tworzenia tego wszystkiego, chcę spróbować sił także w innych, twórczych rejonach. Nie zrozumcie mnie źle, nie planuję zawieszenia I'm Stuck Between. Zwyczajnie chcę zmienić rozkład sił i czasu poświęcony na poszczególne czynności. Zanim jednak wezmę się za te inne rzeczy, chcę przeżyć może-ostatni zryw twórczy. Stąd akcja związana z trzecimi urodzinami audycji.

Szanse powodzenia tego przedsięwzięcia zależą przede wszystkim od was - osób, które są odbiorcami zamieszczanych tu treści: czytajcie, udostępniajcie, umożliwcie przepływ informacji.

Co chcę osiągnąć? Przede wszystkim każdego, kolejnego dnia kwietnia chcę publikować na blogu nowy, autorski tekst. Przede wszystkim powinny to być recenzje, ale powinny pojawić się również wywiady, tzw. słowotwory i może znajdzie się również miejsce dla relacji. Chcę też doczłapać się do poziomu stu recenzji opublikowanych w serwisie ArtRock.Pl - aktualny wynik to osiemdziesiąt. Chcę również pobić rekord liczby wyświetleń treści zawartych na blogu.

W skrócie:
- 30 tekstów autorskich do 30 kwietnia włącznie. Niech ten będzie pierwszym z nich.
- 20 recenzji opublikowanych na ArtRocku.
- Przynajmniej 5000 wyświetleń bloga do 30 kwietnia włącznie.