czwartek, 30 maja 2013

plague of butterflies - zapowiedź


Jutrzejsze wydanie audycji wiąże się z kilkoma sprawami, którym warto poświęcić odrobinę miejsca również w tym miejscu. Przede wszystkim będzie to nietypowa historia bez głosu. Z różnych względów nie uda mi się stawić w studiu Radia Aktywnego, ale dołożyłem wszelkich starań do tego, żeby zagwarantować wam ciekawy, muzyczny podkład do tej nocnej podróży. Postaram się w tym czasie udostępnić siebie i swoje umysłowe zasoby, żeby zwyczajowo zachęcać do komentowania antenowych zdarzeń. Niestety nie udało mi się przygotować typowej puszki, więc jutro usłyszymy tylko muzykę.

Wszystkie utwory, które pojawią się podczas niemego wydania I'm Stuck Between będą nawiązywać do motyli, stąd też tytuł audycji i plaga motyli. Nie zabraknie tam tytułowego molocha z krążka Swallow the Sun.

To już jutro od 21.00.

Osobną kwestią jest to, że po nadaktywnym miesiącu przyszedł czas blogowej posuchy. Jest to schemat, który od dawna pokutuje w wielu moich inicjatywach. Czasami odnoszę wrażenie, że potrafię działać tylko w dwóch fazach: hiperaktywnej i stagnacji. W każdym razie już niedługo pojawią się tu nowe materiały, które powinny przypaść wam do gustu w tym recenzje krażków Servants of Silence, Tommy Say No, Echoes of Eon, podsumowanie wydawnicze maja i bonusowy tekst o tegorocznych Ursynaliach. 

Nadstawiajcie także uszu, bo w ramach rekompensaty za brak audycji udostępnię konkurs z dyskografią The Samuel Jackson Five do zgarnięcia. Zadanie będzie kreatywne, ale względnie proste.

Dodatkowo już wkrótce możecie spodziewać się gorącej zapowiedzi audycji, która odbędzie się 14.06!