niedziela, 1 czerwca 2014

waiting for the dusk (III) - zapowiedź


Zapowiedzi koncertów od zawsze pojawiały się w Świecie Pomiędzy. Jednak sytuacje, w których nagromadzenie ciekawych wydarzeń było na tyle duże, że wręcz domagało się oddzielnej audycji, były jednostkowe. Ponownie mamy do czynienia z takim zjawiskiem, w związku z tym najbliższe wydanie audycji w całości zostanie poświęcone nadciągającym koncertom. 

Pewien mały chłopiec bardzo chciał wybrać się na KONCERT. Nie jakiś tam koncert, ale KONCERT właśnie. Zdarzenie nasycone magią, regularnie pstrykającymi w powietrzu wyładowaniami elektrycznymi emocji oraz natłokiem innych wrażeń. Nie było to zadanie łatwe. Podstawowym problemem było znalezienie KONCERTU. Jeśli wydaje się wam, że to proste zadanie, to jesteście w błędzie. Niestety plan odnalezienia wspomnianego zjawiska zawierał więcej frapujących elementów niż poszukiwania same w sobie. Po pierwsze na wyprawę nie wolno wyruszać bez odpowiedniego przygotowania. Należy zapewnić sobie: towarzystwo, prowiant oraz nocleg, co również często spotykało się z irracjonalnym gniewem Wszechświata skierowanym w pewnego małego chłopca. Koniec końców próby odnalezienia KONCERTU zazwyczaj kończyły się na marzeniach i mokrych oczach. 
Dziś jest inaczej, dziś już potrafi odnaleźć, to na czym mu zależy.

Podczas audycji duży nacisk zostanie położony na NEXTPOP FESTIVAL, koncert Gojiry (wejściówki do zgarnięcia!), a także kilka wydarzeń na mniejszą skalę, ale o równie dużych walorach artystycznych m.in występ. Spiral i Nocny SuperSam.

Pamiętajcie, żeby włączyć Radio Aktywne.Środa godzina 21.00.