poniedziałek, 13 października 2014

no destination found (IX) - zapowiedź


Naprawdę nie lubię robić sobie przerw w prowadzeniu audycji. Zaburzenia w regularności wypraw do Świata Pomiędzy utrudniają mi funkcjonowanie w realnym świecie, ale różnie się układa i czasami trzeba trochę odsapnąć od tzw. obowiązków. Jednak miło mi oznajmić, że środowe wydanie nie tylko się odbędzie, ale będzie zawierało bardzo ciekawy ładunek nowości.

Ponownie zapraszam was do wysłuchania comiesięcznego podsumowania nowości wydawniczych. Nieoczekiwanie okazało się, że we wrześniu miałem sporo do nadrobienia zatem szykuje się przegląd naprawdę ciekawych, różnorodnych wydawnictw z wyjątkowo małą ilością narzekania. Za muzyczne tło robić będą m.in. wydawnictwa In Flames, Myrkur i Moanaa, ale to oczywiście nie wszystko.

Miło mi również poinformować, że mimo małego opóźnienia zmieniła się grafika informująca o aktualnym brzmieniu miesiąca, a recenzja albumu Nordic Giants powinna pojawić się na blogu jeszcze przed audycją. Do końca tygodnia uraczę was również pisemnym podsumowaniem września.

Do usłyszenia w środę po 21.00 w Radiu Aktywnym.