środa, 26 października 2011

waiting for the dusk II - zapowiedź


Pewien mały chłopiec bardzo chciał wybrać się na KONCERT. Nie jakiś tam koncert, ale KONCERT właśnie. Zdarzenie nasycone magią, regularnie pstrykającymi w powietrzu wyładowaniami elektrycznymi emocji oraz natłokiem innych wrażeń. Nie było to zadanie łatwe. Podstawowym problemem było znalezienie KONCERTU. Jeśli wydaje się wam, że to proste zadanie, to jesteście w błędzie. Pewien mały chłopiec doskonale o tym wiedział. Niestety plan odnalezienia KONCERTU zawierał więcej frapujących elementów niż samo jego odnalezienie. Po pierwsze na wyprawę nie wolno wyruszać bez odpowiedniego przygotowania. Należy zapewnić sobie: towarzystwo, prowiant oraz nocleg, co również często spotykało się z irracjonalnym gniewem Wszechświata skierowanym w pewnego małego chłopca. Koniec końców próby odnalezienia KONCERTU zazwyczaj kończyły się na marzeniach i mokrych oczach. Dziś jest inaczej, dziś już potrafi odnaleźć, to na czym mu zależy.

Podczas kolejnej wyprawy do Świata Pomiędzy przedstawię wam sześć istotnych przystanków na listopadowym, koncertowym rozkładzie jazdy. Będą to koncerty pretendujące do miana KONCERTÓW, dlatego postanowiłem was o nich poinformować. Pojawi się też brzmienie miesiąca, w postaci trudnego do sklasyfikowania projektu zza wielkiej wody. Nie powinno też zabraknąć agresywno-obscenicznego wydania kącika SacrumProfanum oraz kilku słów o najbliższych audycyjnych planach.

Pragnę też poinformować was, że udało mi się nawiązać współpracę z Post-rockPL, czego najświeższym efektem jest konkurs, w którym do wygrania bilet na warszawski koncert formacji Dorena, na który serdecznie was zapraszam.

Uwaga! Konkurs będzie zadaniowy, a jego finał i ogłoszenie wyników odbędzie się podczas trwania kolejnej audycji (05.11.11)!

Więcej szczegółów już w najbliższy piątek w Radiu Aktywnym! Zaczynamy o 21!