środa, 7 marca 2012

black shroud - zapowiedź


Pewien mały chłopiec, po raz kolejny zresztą, oddał się pewnomałochłopięcej zadumie tak nietypowej dla innych małych chłopców. Okryty całunem melancholii udał się na kolejne myślowe wojaże. Lęk, samotność, niezrozumienie, pęd świata, pęd, pęd, pęd... pytania bez odpowiedzi i krawędź szaleństwa. Myśli obrazami wyświetlały się pod mocno zaciśniętymi powiekami pewnego małego chłopca. Czy tylko ja jestem przygnieciony ciężarem tego świata? Wyszeptał strwożony.


Kolejne wydanie audycji i'm stuck between rozbrzmi za pośrednictwem Radia Aktywnego już w najbliższy piątek (09.03.12). Najważniejszym pytaniem, na które postaram się odpowiedzieć podczas tego spotkania jest: Czy przerwa od typowych odsłon wypraw do Świata Pomiędzy służą formie tychże wypraw?

Pewnym jest, że w będziemy musieli stawić czoła wielu przeciwnościom losu, w tym nowemu systemowi transmisji oraz natłokowi wrażeń i emocji nagromadzonych od naszego ostatniego, typowego spotkania. W poszukiwaniu odpowiedzi otoczymy się szczelnym całunem muzycznej melancholii, wsłuchamy się w szepty smutku i zanurzymy się delikatnych dźwiękach snujących się melodii.