wtorek, 7 sierpnia 2012

podsumowanie sacrum profanum #50


Na początku tego wpisu jestem zmuszony zawrzeć kilka słów wyjaśnień. Podczas ostatniej audycji wspominałem wam o moim pierwszym od niepamiętnych czasów dłuższym wyjeździe. Doszedł on do skutku stąd działalność bloga została zredukowana do zera. Mam nadzieję, że udało wam się przetrwać wspomniany okres twórczej posuchy i z wytęsknieniem czekacie na nowe materiały

Pierwszy wpis po przerwie dotyczyć będzie podsumowania jubileuszowego wydania kącika Sacrum Profanum. To już 50 starć za nami! Ostatnie wydanie było ciekawe również z tego względu, że nie miałem możliwości śledzenia wyników na bieżąco.

Porównywaliśmy dwie wersje utworu Land of Confusion w oryginalnym wykonaniu grupy Genesis oraz przerobionym - In Flames. Postawiliście na oryginał i tym samym po stronie sacrum pojawia się kolejny punkt. Na liczniku aktualnie znajduje się następujący wynik:

sacrum 28:24 profanum

Kolejne zestawienia już wkrótce! A do tego czasu zapraszam do odwiedzania bloga, zaglądanie na fanpage i grupę audycji w portalu last.fm! Do usłyszenia w najbliższy piątek!