środa, 22 sierpnia 2012

radiowe audycje


Znaczna część okołoaudycyjnych aktywności rozgrywa się na portalu Facebook. Na profilu i'm stuck between pojawiają się muzyczne newsy, ciekawe utwory, teledyski, animacje a nawet filmowo i książkowe polecenia. Miejsce to umożliwia również interakcje pomiędzy duszami zabłąkanymi w Światecie Pomiędzy

Audycja jak i jej facebookowy profil notuje stopniowy, łagodny, ale regularny wzrost zainteresowania. Zastanawia mnie, czy ktoś z was był na tyle ciekawy, żeby sprawdzić, jak wypada i'm stuck between na tle innych radiowych audycji? Ramówkę Radia Aktywnego możecie sprawdzić tutaj, a poniżej przedstawiam ranking facebookowej popularności:

Za PROGiem (opis): 573
Uskudar (opis): 85
Synthezatornia (opis): 77
Nocny Autobus (opis): 38 

1996 (opis): - 
Citying Hear* (opis): - (dawniej jako Nakaz Wjazdu)
Eklektyczna Lista Przebojów (opis): -
Flava (opis): -
Folkorama (opis): -
Jenofonia (opis): -
More Fyah! (opis): -
*audycja posiada profil użytkownika

Audycja i'm stuck between zajmuje aktualnie czwarte miejsce pod względem ilości tzw. fanów na portalu Facebook. Co to oznacza? Wszystko i nic równocześnie. Wielu z prowadzących audycje zrezygnowało z tego typu działalności, a wielu traktuje ją jedynie jako przystawkę do działalności antenowej. Jedno jest pewne, jeśli chcecie zobaczyć facebookową emanację Świata Pomiędzy na czele takiego zestawienia, to wszystko zależy od was. Liczba znajomych fanów audycji i'm stuck between przekracza 85 tysięcy osób! Zatem macie komu polecać blog i audycję. Do dzieła!