czwartek, 23 sierpnia 2012

sacrum profanum - zapowiedź


SacrumProfanum to zabawa polegająca na zestawieniu wersji oryginalnej danego utworu (sacrum) z wersją przerobioną (profanum). Po prezentacji obu utworów w audycji, za sprawą bloga odbywa się głosowanie na wersję waszym zdaniem bardziej atrakcyjną.

Za sprawą audycji i'm stuck between odbyło się już 50 takich zestawień. Jest to dobra okazja dla małego podsumowania tej radiowej aktywności. W związku z tym najbliższe wydanie audycji w całości poświęcone zostanie historii starć pomiędzy oryginałami a coverami! 

Czego należy spodziewać się po takim wydaniu i'm stuck between? Nie tylko zwycięzców wspomnianych starć, ale także najbardziej charakterystycznych, zaskakujących przeróbek oraz historii rozgrywających się, gdzieś poza anteną RA a jak najbardziej związanych z samym SacrumProfanum

Obóz sacrum zgromadził 28 punktów, a obóz profanum punktów 24. Poprzednie notowania kącika można prześledzić tutaj.

UWAGA!: To wszystko już w najbliższy piątek po godzinie 21 w RadiuAktywnym! Jednak wszystko wskazuje na to, że będzie mnie można usłyszeć już od 20. Dodatkową godzinę audycji wykorzystam na podzielenie się z wami najnowszymi muzycznymi isnpiracjami ze Świata Pomiędzy. Zapraszam!