czwartek, 6 września 2012

this is a trick - zapowiedź


Najbliższe wydanie audycji związane będzie ze sztuczką. Nie chodzi tu bynajmniej o małą sztukę, czy nawet o sztukę dla sztuki, chodzi o sztuczkę okołomuzyczną i okołomagiczną, na dodatek podwójną. 
Płyta This Is A Trick projektu Crosses została brzmieniem miesiąca, a co za tym idzie na blogu znaleźć można recenzję tego wydawnictwa. Udało mi się zaprezentować na antenie połowę materiału z tego albumu, a już jutro nadarzy się okazja do wysłuchania go w całości. 

Niestety nie będę miał możliwości pojawić się fizycznie w siedzibie RA, ale na tę okazję przygotowałem specjalną playlistę, na której oprócz wspomnianego Crosses pojawią się: singiel głośnej w pewnych kręgach formacji FORMA, najciekawsze muzyczne fragmenty z płyty Shoulders & Giants od Collapse Under The Empire, przypomnienie formacji Crib45 i płyty Metamorphosis, której recenzja niedługo pojawi się na blogu, kolejne wydanie SacrumProfanum, a tuż po nim utwór którego autorzy wraz z nowym materiałem powinni pojawić się w studiu RA w kolejnej audycji.

W piątek od 21 w Radiu Aktywnym.