czwartek, 1 listopada 2012

the whispers of sadness III


Po długiej przerwie idea The Whispers of Sadness powraca do Świata Pomiędzy! Jej celem jest stworzenie unikatowego notowania utworów, które chwytają za serce i wyciskają łzy nawet u największych twardzieli, przesycone są nostalgią, rozpaczą i beznadzieją - w skrócie Szepty Smutku.

Za nami już dwa podobne notowania, ale tym razem pojawią się zmiany. Przede wszystkim trzecia lista Szeptów Smutku odbywa się w oderwaniu od dwóch poprzednich wydań, a to znaczy, że głosy z poprzednich edycji nie ulegają sumowaniu. Jednak na blogu pojawi się coś na kształt notowania wszech czasów, gdzie będzie można zobaczyć głosy zsumowane ze wszystkich wydań tej listy. 

Ponadto wśród osób biorących udział w tworzeniu tego wydarzenia zostaną rozdysponowane dwa zestawy płytowe: progresywny (Norvid - Norvid + Hipgnosis - Relusion + przypinka audycji) oraz alternatywnometalowy (Inisde Again - Songs of Love & Disaster + From Afar - The Abyss Gazes Into You + przypinka audycji).


Jak wpłynąć na kształt ostatecznej listy trzeciego wydania notowania na Szepty Smutku? Wystarczy stworzyć listę maksymalnie dziesięciu utworów muzycznych, które odzwierciedlają waszą definicję smutku. Utwór zajmujący pierwsze miejsce w waszym prywatnym notowaniu otrzymuje dziesięć punktów, utwór zamykający listę – punkt jeden. Listę należy oprzeć o następujący wzór:

Miejsce. Nazwa zespołuTytuł utworu  

dla przykładu: 01. Mono - Nostalgia


Głosy należy przesłać do 15 listopada do godziny 23:59 na adres mailowy:

kamil.drozdz[at]radioaktywne.pl

Lista trzydziestu najwyżej notowanych kompozycji zostanie zaprezentowana w trakcie trwania audycji i’m stuck between 23 i 30 listopada, a utwory sklasyfikowane na pozycjach 40-31 będą pojawiać się od 18 listopada na fanpage'u audycji.