piątek, 16 listopada 2012

The Whispers of Sadness III - podsumowanie głosowania


Wczorajszy dzień był ostatnim dniem głosowania w notowaniu The Whispers of Sadness III. Cieszę się, że wielu osobom udało się rzutem na taśmę zmieścić w czasie przeznaczonym na nadsyłanie swoich propozycji. Ten etap już za nami, chociaż muszę zaznaczyć, że okres do soboty włącznie traktuję jako czas buforowy, przeznaczony na wiadomości zaplątane w czeluściach Internetu. Zaraz po tym zabieram się do analizy treści nadesłanych maili. 

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim, którym chciało się wziąć udział w tworzeniu listy Szeptów Smutku oraz wszystkim, którzy przyczynili się do promocji tego wydarzenia. 

Czas na przedstawianie statystyk przyjdzie, kiedy na antenie Radia Aktywnego rozbrzmią ostatnie nuty zwycięzcy notowania, jednak już w tym momencie mogę zdradzić, że padł rekord frekwencji. Liczba osób biorących udział w tym wydaniu The Whispers of Sadness była ponad dwukrotnie większa niż miało to miejsce w poprzednim notowaniu. 

Zgodnie z obietnicą wkrótce poznacie zwycięzców zestawów płytowych. Od niedzieli na za pośrednictwem portalu Facebook prezentowane będą utwory, które uplasowały się na pozycjach od czterdziestej do trzydziestej pierwszej. Finałowa trzydziestka trafi do waszych uszu w dwa kolejne, piątkowe wieczory. Zaczynamy 23 listopada!