czwartek, 4 kwietnia 2013

words are always braver at night - zapowiedźŚniegowe zające chyba już na dobre zadomowiły się na polskich trawnikach i powiem wam szczerze, że bardzo mnie to cieszy. W końcu taka pogoda stwarza idealne warunki do słuchania audycji, a przypominam, że już jutro kolejne jej wydanie.

Roboczy tytuł tej wyprawy do Świata Pomiędzy brzmi words are always braver at night. Zakładam, że nikt nie ma zamiaru podważać trafności tytułowej frazy, a dodatkowo oznacza ona, że w audycji pojawią się nagrania projektu Patrick the Pan. Recenzja albumu Something of an End powinna jeszcze dziś pojawić się na blogu w ramach dziwnej, twórczej akcji blogowo-audycyjnej. 

Poza tym, a należałoby rzec - przede wszystkim - w audycji nie zabraknie tematów związanych z trasą Take Me Home Tour 2013, kompilacją Lights and Air i zespołem Frozen Lakes. Wszystko sprowadza się do rzeczonej formacji, która to odwiedzi mnie w studiu Radia Aktywnego. Moi jutrzejsi goście zostali zobligowani do przyniesienia własnej muzyki, więc zakładam, że atrakcji nie zabraknie.

Do usłyszenia jutro (05.04) po godzinie 21 w Radiu Aktywnym.