poniedziałek, 28 października 2013

The Whispers of Sadness IV - głosowanieJesteśmy świeżo po zmianie czasu, za oknami coraz wcześniej robi się ciemno, temperatura jeszcze się opiera, ale nie da się ukryć, że na dobre zapanowała jesień, a i tak wkrótce ustąpi miejsca zimie.Zatem jest to idealny czas, żeby kolejny raz zanurzyć się w dźwiękach melancholii i zorganizować czwarte notowanie The Whispers of Sadness.

Założenia tej inicjatywy są niezmiernie proste. Każdy z sympatyków I'm Stuck Between ma za zadanie wytypować do dziesięciu utworów, które w jego odczuciu zasługują na miano Szeptów Smutku. Na pierwszym miejscu każdej prywatnej listy musi się pojawić utwór, który jest tą najbardziej ujmującą kompozycją - tym samym otrzymuje on dziesięć punktów, ostatni utwór na liście otrzymuje analogiczną ilość punktów. Wyniki poszczególnych rankingów są sumowane i tworzą czwarte notowanie The Whispers of Sadness.

Czwarte notowanie nie uwzględnia wyników poprzednich list, więc punkty liczą się od nowa. Pojawiła się jednak pewna nowość - głosowanie odbywa się za pośrednictwem ankiety. W pierwszym pytaniu pojawiają się kompozycje, które radziły sobie najlepiej w poprzednich notowaniach i z nich możecie stworzyć własne listy, możecie natomiast do stawki dorzucić własne kompozycje, co umożliwia wam pytanie drugie. Własne zestawienia możecie też przesyłać na kamil.drozdz[at]radioaktywne.pl.

Głosowanie trwa do 17/11/2013 do godziny 23:59. Dwa kolejne wydania audycji po tej dacie będą zestawienie najpopularniejszych utworów z głosowania.

Zanim jednak głosowanie dobiegnie końca w audycji oraz na fanpage'u będą prezentowane propozycje tworzące zestawienie.