czwartek, 21 lutego 2013

i wtedy zgaśnie światło

Czy ktoś to jeszcze pamięta?

Lights out to audycyjna inicjatywa, która po raz pierwszy pojawiła się w Świecie Pomiędzy wraz z końcem lipca 2010 roku. Wracała dwukrotnie, by ostatecznie zagubić się gdzieś w gąszczu pomysłów. Zbliża się marzec, a jest to miesiąc szczególny dla całego Świata Pomiędzy, dlatego postanowiłem odświeżyć wspomnianą inicjatywę. O co w tym wszystkim chodzi? Lights out to wydanie audycji pełne kiepskich nagrań koncertowych, trzasków, zgrzytów i bliżej niezidentyfikowanych odgłosów w tle, a wszystko to zasługa akustycznych lub półakustycznych wykonań. Założenie jest proste, zgasić światło i zanurzyć się w muzyce tworzonej w nietypowym, okrojonym, uproszczonym instrumentarium. 

Poruszam ten temat, bo potrzebuję waszej pomocy. Chcę, żebyście razem ze mną stworzyli to wydanie Light out. Poniżej umieszczę playlisty poprzednich wydań tej odmiany audycji i skłaniałbym się do niepowtarzania utworów. Z tego miejsca chciałem zawrzeć z wami dżentelmeńską umowę, która gwarantuje nagrodę płytową osobie, której najwięcej propozycji pojawi się w audycji. Nagrodę będzie można wybrać z niemałego stosu muzycznych historii. 

Na propozycje czekam do 27.02 do godziny 12.00. Możecie je przesyłać mailem (znajduje się on w zakładce O mnie) lub korzystając z prywatnej wiadomości na stronie audycji na Facebooku.