niedziela, 26 stycznia 2014

cold wind is the promise of a storm


Cold Wind is the Promise of a Storm to druga odsłona kompilacji grupy Post-rock PL, która już wkrótce ujrzy światło dzienne. Kolejny raz w jednym wydawnictwie zebrano polskich artystów z gatunków post-rock, ambient i post-metal, pokazując ciekawy przekrój polskiej sceny alternatywnej. Fani muzyki niebanalnej ponownie dostaną w swoje ręce mnóstwo nowych i jeszcze mało znanych zespołów, nigdzie niepublikowane, ekskluzywne utwory i premierowe kompozycje debiutujących projektów.

Premiera materiału zebranego pod nazwą Cold Wind is the Promise of a Storm będzie miała swoje miejsce za około miesiąc. Jest to nie tylko dobra okazja, żeby przypomnieć pierwsze wydawnictwo serii, czyli Lights and Air, ale także ponownie pochwalić samą inicjatywę, która z pewnością jest godna uwagi. Tym bardziej cieszy mnie, że i tym razem będę miał okazję wspierać promocję tego wydarzenia, jak i samo wydawnictwo.

Więcej szczegółów już wkrótce. Wszystkie nowinki związane z tym wydawnictwem możecie śledzić na specjalnie przygotowanym do tego wydarzeniu